Odkrywamy Wisłę na nowo

Kim jesteśmy

Jesteśmy kajak W stolicy. Prowadzimy pierwszą mobilną wypożyczalnię kajaków w Warszawie od 2011 roku. Organizujemy niepowtarzalne spływy kajakowe na Wiśle.

Obsługujemy grupy zorganizowane oraz współpracujemy z organizatorami eventów. Pomagamy w realizacji niebanalnych imprez integracyjnych i okazjonalnych.

Jesteśmy przekonani, że dzięki nam kajaki na dobre zawitały do Warszawy.

Dwóch przyjaciół, wiekowy kajak, silna chęć przygody i odkrywania.
Naszą misją jest pomagać w odkrywaniu Warszawy oraz Wisły dotychczas nieznanej. Pragniemy przekazywać innym żywe i niezapomniane przeżycia oraz obrazy rzeki, jako miejsca urzekającego i wciąż zaskakująco dzikiego.
Przygodę punktualnie dostarczać, wszelką dostępną nam wiedzą służyć, bezpieczeństwo zapewniać, do odkrywania inspirować, pasją zarażać.

Poznaj nas

Kamil kajaki Warszawa spływy

KAMIL

Warszawiak z krwi i kości. Prawdopodobnie najbardziej optymistycznie nastawiony do życia pilot wycieczek. Prócz tego podróżnik, zaangażowany harcerz i lokalny patriota. Na Wiśle działa jak Bear Grylls – poradzi sobie w każdych warunkach i o każdej porze.

Lukasz kajaki Warszawa spływy

ŁUKASZ

Miłośnik wszystkiego co związane z wodą oraz fotografią. Na spływach można go rozpoznać po aparacie, z którym nie rozstaje się ani na krok. Wisła ciągle go zaskakuje swą nieprzewidywalnością, zmiennością, dziką przyrodą oraz wspaniałymi plażami.

Zaufali nam