Rezerwacja spływu kajakowego

Dokładne terminy i harmonogram najbliższych spływów kajakowych, do których można dołączyć, znajduje się poniżej. Harmonogram spływów jest aktualizowany na bieżąco, na najbliższe 2 tygodnie.

Kiedy i Gdzie?  Najbliższe spływy:

BRAKUJE TWOJEGO TERMINU LUB TRASY?

Jeśli w harmonogramie spływów nie możesz znaleźć dogodnego dla Ciebie terminu lub trasy, a masz swoją grupę z którą chcesz popłynąć – napisz do nas na biuro@kajakwstolicy.pl

BRAKUJE MIEJSCA?

Możemy obsłużyć grupy do 300 osób. Napisz do nas na biuro@kajakwstolicy.pl

PRZEWODNIK?

Wszystkie nasze spływy są samodzielne. Trasy są łatwe, nawet dla początkujących i nie wymagają obecności przewodnika. Przed każdym ze spływów upewniamy się, że każdy z uczestników otrzymał i zrozumiał wszystkie istotne informacje o trasie, zasadach bezpieczeństwa i organizacji spływu.
Przejdź do Piknik Saska

MIEJSCE NA OGNISKO l IMPREZĘ PO SPŁYWIE?

Na terenie naszej bazy posiadamy miejsce piknikowe “Piknik Saska” z pełnym zapleczem, wyposażone w miejsca ogniskowe, ławki, stoły, namioty, grill. Zaopatrujemy w kijki oraz zapas drewna.  Do dyspozycji zaplecze sanitarne: umywalki oraz toaleta. Opcja cateringu oraz atrakcji dodatkowych na wodzie. Możliwość rezerwacji na trasy spływów kończących się w Śródmieściu. Więcej informacji na stronie Piknik Saska.
Przejdź do Piknik Saska

Nie ma spływu dla Ciebie?

Zorganizuj spływ dla swojej paczki

Dla osób które:

  • mają swoją grupę
  • mają doświadczenie kajakowe
  • znają nasze trasy lub mają pomysł na własną
  • organizują wyprawę z przyjaciółmi
  • szukają przygody

Oferujemy

Dowozimy kajaki na uzgodnione miejsce i czas. Spełnimy Wasz wodny pomysł – staw, kanał, mała lokalna rzeczka, jeziorko w parku, duża rzeka czy jezioro.

Spływy rodzinne, z przyjaciółmi, nocowanie na wyspach wiślanych, zawody na lokalnej rzeczce, czy w dowolnym innym, szalonym pomyśle – w tym możemy Wam pomóc!

NAPISZ DO NAS

na biuro@kajakwstolicy.pl

Polecane trasy

Dowolny odcinek Wisły lub inne rzeki